Fresh Work Culture

Troszkę o naszej kulturze pracy - przecież kluczowe jest to z kim będziesz pracować.

Consulting strategiczny Branding Opakowania

Zysk dla Twojej marki – to nam przyświeca.

Doświadczenie mamy, team mamy, nagrody mamy i lubimy kreować. Ale…
uważamy, że szukasz przede wszystkim skutecznych działań. Dlatego zanim wyślesz do nas zapytanie lub brief poznaj nasz sposób myślenia.

Co jest dla nas ważne w codziennej pracy?

Pozytywne myślenie i przewidywanie - przez wiele lat naszej pracy (by nie poczuć się staro pominiemy ilość lat :)) nauczyliśmy się, że kluczowa jest atmosfera, wzajemne wsparcie, siła teamu oraz zdolność patrzenia do przodu. W dużych projektach by być skutecznym musisz przewidywać. My planujemy minimum na 3 miesiące do przodu.
Warsztaty
- nie wyobrażamy sobie projektów realizowanych bez bliskiej współpracy z Klientem. Uważamy, że zaangażowanie zespołu nie tylko Decydentów (np. Właścicieli lub Zarządu) jest kluczowe dla powodzenia projektu. Często to nie Właściciel decyduje o postrzeganiu firmy lecz Pracownik na pierwszej linii frontu. W dobie koronawirusa pracujemy bazując na skype
Badania - opracowujemy metodologie i przeprowadzamy badania samodzielnie. Czasami tworzymy narzędzia online by badania przebiegły sprawnie. Współpracujemy z firmami badawczymi. Dlaczego? Nieraz docelowi odbiorcy pokazali nam, że widzą coś czego my nie byliśmy w stanie zobaczyć. Dlatego jesteśmy pokorni i słuchamy rynku.
Organizacja i praca zdalna
- porzuciliśmy nasze ogromne przestrzenie biurowe. Przeszliśmy na pracę zdalną i nie straciliśmy efektywności. Sprawdź nas i naszą organizację.
Monday i Breeze - porządkujemy w nich wszystkie zadania, komunikujemy się z Klientem, archiwizujemy materiały.
Skype - wykorzystujemy do prowadzenia telekonferencji i warsztatów, omawiamy zadania i prowadzimy daily (czyli dzienne podsumowania).
Fresh Google Dysk - wirtualna przestrzeń na której przechowujemy Twoje projekty. Pliki graficzne przekazujemy Klientom w momencie zakończenia prac, a kopie przechowujemy 3 lata. Potem niestety już nie odzyskasz ich u nas.
Księgowość - przeszliśmy na całkowicie zdalny system dlatego nie bądź zaskoczony jeśli inteligentny BOT upomni się o naszą płatność.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3
+48 722 030 040

Odwiedź nas

Poznań
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

Show Service
NIP: 779 234 85 08
KRS: 0000320792
REGON: 300995143
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza