Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
EN PL
Consulting strategiczny Branding Opakowania

Canexpol

lifting marki producenta wyrobów z tworzyw sztucznych

Zadanie

Canexpol od prawie 40 lat z powodzeniem współpracuje z rynkiem niemieckim w branży wyrobów z tworzyw sztucznych dla rolnictwa. Dla firmy zaprojektowaliśmy zupełnie nowy logotyp, kompleksowy system identyfikacji wizualnej, materiały użytkowe (katalogi, prezentacje .pdf), stronę www i wykonaliśmy sesję zdjęciową.

Znak graficzny i slogan

Koncepcja kreatywna znaku opierała się na zaprezentowaniu w prosty, geometryczny sposób „formy do produkcji wyrobów gotowych”. Kolorystyka miedziana w połączeniu z grafitowym tłem komponuje się z nowoczesnością procesów produkcyjnych oraz „niemieckim” systemem organizacji firmy. Opracowaliśmy również slogan marki „Tworzymy w tworzywie”.

Materiały promocyjne

Materiały promocyjne mają podkreślać charakter marki i jej prestiż (oparty na wieloletnim doświadczeniu, skutecznych procesach i najlepszych maszynach). Marka nigdy nie zapomina o swoich Pracownikach dlatego są wyeksponowani na materiałach promocyjnych i stanowią kluczowy zasób firmy.

Strona www

Strona www stanowiła de facto wizytówkę firmy ale była wykonana zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu stron. Przeszliśmy przez proces makietowania (z wykorzystaniem klikalnego prototypu w Figma), opracowania contentu, wykonania projektów graficznych i uzupełnienia ich materiałem zdjęciowym.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 723 050 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań: Grunwaldzka 52

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

Grunwaldzka 52
60-311 Poznań
NIP: 782 241 32 81

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief


    Dane kontaktowe