Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
Consulting strategiczny Branding Opakowania

Novia Blanca

lifting marki biżuterii ślubnej

Zadanie

Nadanie unikalnego, kobiecego stylu dla marki biżuterii ślubnej. W swoim segmencie Właścicielki marka Novia Blanca osiągnęły pozycję lidera w Polsce zarówno pod względem jakości produktów jak i obsługi Klienta. Z wyjątkiem nazwy zrealizowaliśmy praktycznie kompleksowy proces liftingu marki.

Lifting logotypu

Przeprowadziliśmy lifting logotypu, a także stworzyliśmy sygnet na bazie logo, łączący rolę dekoracyjną z brandingową. Na tym etapie pracy ustalony został także nowy kod kolorystyczny marki – obejmujący delikatne, stonowane barwy. Zaprojektowaliśmy dekoracyjny pattern – nawiązujący do koronkowo-ślubnej stylistyki, którzy zaadoptowaliśmy na kolejnych materiałach jako elementy charakterystyczny KV.

Materiały użytkowe

Bazując na inspiracjach z całego świata, doświadczeniu modowym i jubilerskim Klientek opracowaliśmy komplet materiałów informacyjnych dla marki. M.in. zaprojektowaliśmy pudełka do biżuterii, torby do ich pakowania, materiały do autoryzowanego punktu sprzedaży jak również folder wizerunkowo-produktowy.

eCommerce

Tworząc projekt graficzny e-sklepu funkcjonowaliśmy w ramach platformy Presta Shop (Klientki już wcześniej prowadziły sprzedaż na tej platformie). Nasza praca obejmowała przygotowanie makiety funkcjonalnej (czyli klikalnego prototypu esklepu w Axure) oraz przygotowanie projektu graficznego zawierającego kompletne widoki wszystkich charakterystycznych podstron (łącznie ok. 30).

Social Media

Opracowaliśmy wzory kategorii postów oraz coverphoto pozwalające w prosty sposób tworzyć atrakcyjny wizualnie content na co dzień.

Newsletter

Jednym z ważnych elementów komunikacji z Klientem jest dla Novia Blanca newsletter. Dlatego zaprojektowaliśmy wzór w oparciu, o który w bardzo łatwy sposób można budować jego kolejne odsłony. Naturalnie w stylu wizualnym spójnym z identyfikacją wizualną marki.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3
+48 722 030 040

Odwiedź nas

Poznań
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

Show Service
NIP: 779 234 85 08
KRS: 0000320792
REGON: 300995143
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza