Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EN PL
Consulting strategiczny Branding Opakowania

Suncode

Rebranding software house

Zadanie

Właściciele rzucili nam rękawicę – chcemy mieć naprawdę ciekawie opracowaną markę w branży informatycznej. Budując brand dostarczający produkty do zarządzania dokumentami i procesami w przedsiębiorstwach inspirowaliśmy się komunikacją wizualną apple i innych firm z Doliny Krzemowej.
W sygnecie (element graficzny logotypu) chcieliśmy pokazać, że firma „z chmury dokumentów” buduje porządek. W znaku zastosowaliśmy krój pisma, specjalnie opracowany dla marki – inspirowany high-techowymi technologiami.

Projekty materiałów użytkowych

Opracowaliśmy unikalny KeyVisual i slogan WeMakeYourProcessEasier. Przygotowaliśmy spójny pakiet materiałów ujednolicający komunikację marki. Dzięki temu klienci otrzymali pełną i transparentną informację o oferowanych produktach.

Strona internetowa

Strona www zaprojektowana dla Suncode była de facto prostym narzędziem informacyjnym. Bazowaliśmy na „starej” wdrożonej stronie i pod względem budowy poszczególnych sekcji musieliśmy się do nich dopasować. To pokazuje, że potrafimy elastycznie adoptować nasze projekty do potrzeb Klienta.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań:
ul. Zwierzyniecka 3
+48 722 030 040

Odwiedź nas

Poznań
ul. Zwierzyniecka 3

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

Show Service
NIP: 779 234 85 08
KRS: 0000320792
REGON: 300995143
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief

    (Załączenie briefu nie jest obowiązkowe.)


    * wymagane pola formularza