Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
EN PL
Consulting strategiczny Branding Opakowania

Suncode

Rebranding software house

Zadanie

Właściciele rzucili nam rękawicę – chcemy mieć naprawdę ciekawie opracowaną markę w branży informatycznej. Budując brand dostarczający produkty do zarządzania dokumentami i procesami w przedsiębiorstwach inspirowaliśmy się komunikacją wizualną apple i innych firm z Doliny Krzemowej.
W sygnecie (element graficzny logotypu) chcieliśmy pokazać, że firma „z chmury dokumentów” buduje porządek. W znaku zastosowaliśmy krój pisma, specjalnie opracowany dla marki – inspirowany high-techowymi technologiami.

Projekty materiałów użytkowych

Opracowaliśmy unikalny KeyVisual i slogan WeMakeYourProcessEasier. Przygotowaliśmy spójny pakiet materiałów ujednolicający komunikację marki. Dzięki temu klienci otrzymali pełną i transparentną informację o oferowanych produktach.

Strona internetowa

Strona www zaprojektowana dla Suncode była de facto prostym narzędziem informacyjnym. Bazowaliśmy na „starej” wdrożonej stronie i pod względem budowy poszczególnych sekcji musieliśmy się do nich dopasować. To pokazuje, że potrafimy elastycznie adoptować nasze projekty do potrzeb Klienta.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

Poznań
+48 723 050 040

Warszawa
+48 22 223 66 32

Odwiedź nas

Poznań: Grunwaldzka 52

Warszawa:
ul. Franciszka Klimczaka 1
(Royal Wilanów)

Dane firmy

Grunwaldzka 52
60-311 Poznań
NIP: 782 241 32 81

    Wyślij zapytanie

    Załącz brief


    Dane kontaktowe